Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Drezdenko, lubuskie

  • 138 000 zł
  • 56,10 m²
  • 2 459,89 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Mickiewicza, Drezdenko, lubuskie

zaktualizowane:
10 sierpnia 2018

138 000 zł

56,10 m²

2 459,89 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Zaktualizowane: 10 sierpnia 2018

138 000 zł 56,10 m² 2 459,89 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 138 000 zł (2 459,89 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Możliwa zamiana: NIE
  • Charakterystyka mieszkania: 56,10 m², 4 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SPRZEDAM PRZESTRZENNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE W BLOKU POŁOŻONE NA IV PIĘTRZE O POW. 56,100 m2
NA OSIEDLU MICKIEWICZA W DREZDENKU!

Oferuję na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie, położone w Drezdenku, na osiedlu Mickiewcza.
Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w czteropietrowym bloku na osiedlu Mickiewicza w Drezdenku.
Budynek z lat 70, wybudowany z technologii tzw. wielkiej płyty, budynek ocieplony i z pomalowaną i odnowioną elewacją. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości