Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Drezdenko Śródmieście

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

449 000 zł77,52 m² 5 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: - drezdenko, - woj. lubuskie, - ul. Sienkiewicza, - niski blok, - piętro trzecie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 64-metrowe mieszkanie w inwestycji Osiedle nad Starą Notecią przy ul. Pierwszej Brygady w Drezdenku. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w Drezdenku przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na II piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Drezdenko

249 000 zł49 m² 5 050,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa cena: 249 000 zł. Mieszkanie wyposażono W nowy klimatyzator! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzy pokojowe, o powierzchni 49.30 m2, położone na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij